Till kassan
  • Eucerin DermatoClean 3 in 1 Micellar Water 200 ml
  • Eucerin DermatoClean 3 in 1 Micellar Water 200 ml
  • Eucerin DermatoClean 3 in 1 Micellar Water 200 ml
  • Eucerin DermatoClean 3 in 1 Micellar Water 200 ml
  • Eucerin DermatoClean 3 in 1 Micellar Water 200 ml
  • Eucerin DermatoClean 3 in 1 Micellar Water 200 ml

Eucerin DermatoClean 3 in 1 Micellar Water 200 ml

Betyg 4,8 av 5 stjärnor 4,8 (6)
Finns i lager
129 kr
Hämta ut dina recept här!
Beskrivning
Micellärt rengöringsvatten med hyaluronsyra för alla hudtyper. Rengöring, eye makeup remover och toner i ett. Avlägsnar ögon- och ansiktsmakeup på ett milt och effektivt sätt samt återfuktar med hyaluronsyra. Huden blir märkbart ren och mjuk. Utan parfym, alkohol och färgämnen.
Produktfakta
Varumärke
EAN
4005808951222
Förpackningsstorlek
200 ml
Jämförpris
64,50 kr/100 Ml
Bäst före
Dosering & Användning
Applicera morgon och kväll med bomullspad på ansiktet och ögonen. Förvara ej produkten över 25°C.
Innehåll
Aqua, Poloxamer 124, Glyceryl Glucoside,Glycerin, Sodium Hyaluronate, Decyl Glucoside, ArginineHCL, Sodium Cocoamphoacetate, Trisodium EDTA, SodiumChloride, 1,2-Hexanediol, Phenoxyethanol.
Produktrecensioner
Produktomdömen och recensioner är viktiga verktyg för Meds i syfte att informera och inspirera våra kunder. Endast verifierade köpare kan skriva en recension. Det kan du läsa mer om i Meds recensionspolicy.
Betyg 4,8 av 5 stjärnor 4,8 Baserat på 6 recensioner
5
1
0
0
0
Klicka ovan för att filtrera
Camilla Maria
Betyg 5 av 5 stjärnor
Jag använder Eucerin DermatoClean 3 in 1 Micellar Water dagligen. Den funkar väldigt bra till min hud. Rengör och återfuktar skulle inte byta ut den.
Tea
Betyg 5 av 5 stjärnor
Älskar denna!
Jennifer
Betyg 4 av 5 stjärnor
Tycker den fungerar bra som rengöring, men tycker att man ska komplettera denna med en annan rengöring då huden inte känns riktigt ren när om jag bara använder denna.
Köps ofta tillsammans
Produktrekommendationer
Något för dig?
Kontakta oss