Till kassan
Depend Gel Builder Pink 5 ml
Combo Deal 15%

Depend Gel Builder Pink 5 ml

Betyg 4,6 av 5 stjärnor 4,6 (21)
Finns i lager
67,15 kr
Gäller vid köp av 2+ varor för minst 699 kr totalt
Utan kampanj 79 kr
Hämta ut dina recept här!
Beskrivning
Depend Gel Builder Pink 5 ml är en lätt tonad rosa gelé som används för att bygga och förstärka naglar inom Depend Gel Builder-systemet. Den självnivellerande formulan gör det enkelt att forma nageln med ett jämnt och naturligt resultat. Gelen ger en lätt rosaskimrande ton som förstärker nagelns friska utseende, perfekt att bära som den är eller som bas under färgat gelélack.

Produkten härdas i LED-lampa och är framtagen för att ge styrka, hållbarhet och en professionell finish direkt hemma. Används efter baslack och före topplack som en del av Depend Gel Builder-behandlingen.

OBS! För bästa resultat och säker användning, följ alltid bruksanvisningen noggrant.
Produktfakta
Varumärke
EAN
73209096
Jämförpris
1 580 kr/100 Ml
Dosering & Användning
Applicera ett tunt till medeltjockt lager av Gel Builder Pink över härdad base coat. Bygg upp önskad form och härda i LED-lampa enligt anvisning. Används endast tillsammans med övriga produkter i Depend Gel Builder-systemet.
Viktigt! Läs bruksanvisningen noggrant före användning.
Innehåll
BIS-HEA Poly(Hexamethylene/Methylpentylene Carbonate)/IPDI Copolymer, Isobornyl Methacrylate, Hydroxypropyl Methacrylate, Isobornyl Acrylate, BIS-Hema Polyneopentyl Glycol Adipate/Ipdi Copolymer, Silica Dimethyl Silylate, Di-P-Tolyl(2,4,6-Trimethylbenzoyl)Phosphine Oxide, Trimethylolpropane Trimethacrylate, BIS-HEA Poly(1,4-Butanediol)-9/IPDI Copolymer, CI 77891, Polypropylene Glycol, Silica, CI 77491, CI 19140
Produktrecensioner
Produktomdömen och recensioner är viktiga verktyg för Meds i syfte att informera och inspirera våra kunder. Endast verifierade köpare kan skriva en recension. Det kan du läsa mer om i Meds recensionspolicy.
Betyg 4,6 av 5 stjärnor 4,6 Baserat på 21 recensioner
17
2
1
0
1
Klicka ovan för att filtrera
Esmeray
Betyg 5 av 5 stjärnor
Jättefin färg och så bra och bra pris
Linda
Betyg 5 av 5 stjärnor
Fin färg
Caroline
Betyg 4 av 5 stjärnor
Fin färg lätt att applicera
Annelie
Betyg 1 av 5 stjärnor
Har inte fått varan
Viviana
Betyg 5 av 5 stjärnor
Perfekt!
Selma
Betyg 5 av 5 stjärnor
Lätt att använda
Emilia
Betyg 5 av 5 stjärnor
Superlätt att använd 😍
Isabella
Betyg 5 av 5 stjärnor
Funkar superbra enligt mig!
Emilie
Betyg 4 av 5 stjärnor
Bra produkt
Nicky
Betyg 3 av 5 stjärnor
Fin färg men lite svårt och få en jämn yta
Eva Maria
Betyg 5 av 5 stjärnor
Superbra produkt när man gör sina egna gelnaglar!
Emmy
Betyg 5 av 5 stjärnor
Jättefin färg och bygger upp nageln bra.
Johanna
Betyg 5 av 5 stjärnor
Fin naturlig nude
Julia
Betyg 5 av 5 stjärnor
Lätt att använda och prisvärt
Lovisa
Betyg 5 av 5 stjärnor
Så fin färg!
Towa Julia
Betyg 5 av 5 stjärnor
Superfin färg och jättebra. Så lätt att använda och blir så fint
Köps ofta tillsammans
Produktrekommendationer
Något för dig?
Kontakta oss