Sunkissed Tinted Gradual Tan Medium Dark 200 ml: Återfukta, lyster
Få en omedelbar, solbränd lyster med Sunkissed Tinted Gradual Tan Medium Dark, den perfekta lösningen för en naturlig solbränna som fördjupas vid varje användning. Denna återfuktande formula är berikad med hudvänliga ingredienser, inklusive hyaluronsyra, vitamin E och sheasmör, för att ge näring och förbättra din hud samtidigt som den ger en felfri finish. Berikad med Sunkisseds signaturkokosdoft är den veganska lotionen utformad för att ge dig en strålande solbränna som varar i upp till 5 dagar.
Sunkissed Tinted Gradual Tan Medium Dark är omsorgsfullt utformad med kvalitet och omsorg i åtanke.
Varför du kommer att älska den
För bästa resultat, använd vår exfolierande vante; applicera sedan fuktighetskräm på händer, armbågar, knän och fötter. Applicera rikligt med solbränna på armar, ben och kropp med vår appliceringsvante; blanda sedan ut överflödigt resultat över ansikte, händer och fötter. Skölj bort färgguiden efter 6-8 timmar för maximal färg.
VARNING: GÖR ETT LÄPPERTEST 48 TIMMAR FÖRE FÖRSTA ANVÄNDNINGEN. ANVÄND INTE PÅ SKADAD HUD. AVBRYT ANVÄNDNINGEN OCH TVÄTTA OMEDELBART OM IRRITATION UPPSTÅR. DENNA PRODUKT INNEHÅLLER INTE SOLSKYDD OCH SKYDDAR INTE MOT SOLBRÄNNA ELLER SKADLIGA EFFEKTER AV SOLEN. ENDAST FÖR UTVÄRTES BRUK. UNDVIK KONTAKT MED ÖGONEN. OM PRODUKTEN KOMMER I ÖGONEN, SKÖLJ OMEDELBART VÄL MED VATTEN. FÖRVARAS UTOM RÄCKHÅLL FÖR BARN. FÖRVARA DIN SOLBRÄNNA UPPÅT OCH VID UNDER 20 °C PÅ EN SVAL OCH MÖRK PLATS.