Till kassan
  • Mr. Salwator Caramel Frappuccino No. 83 Löste 100 g
  • Mr. Salwator Caramel Frappuccino No. 83 Löste 100 g

Mr. Salwator Caramel Frappuccino No. 83 Löste 100 g

Produkten har utgått
Beskrivning
Upplev en ljuvlig smakupplevelse med Mr. Salwator's Caramel Frappuccino - ett svart te som förför med sina förtjusande karamellbitar och en subtil hint av iskaffe.

Denna svarta teblandning är skapad för att överträffa dina förväntningar med sin frestande krämighet och den söta, fylliga karamellsmaken. En oemotståndlig vaniljton i kombination med välvalda svarta teer från Kina & Ceylon skapar en oförglömlig känsla i varje slurk.

Låt dig förföras av Caramel Frappuccino och njut av en perfekt balanserad och utsökt teupplevelse. Smaka på en harmonisk symfoni av karamell och svart te, som tar ditt te-drickande till en ny nivå av njutning. Unna dig detta exklusiva te, förberett med omsorgsfullt utvalda ingredienser som gör varje kopp till en ren glädje. Caramel Frappuccino - en smakfest för alla teälskare!

Produktfakta
Varumärke
EAN
7350125330852
Förpackningsstorlek
100 g
Dosering & Användning
Tag 5 g per 250 ml vätska. Temperatur: 96°C. Tid: 3 minuter.
Innehåll

Näringsvärde per 100 ml:
Energi 13 kJ / 3 kcal
Fett <0,1 g
- varav mättat fett <0,1 g
Kolhydrater 0,3 g
- varav sockerarter 0,1 g
Protein 0,2 g
Salt <0,01 g

Ingredienser: Svart te, arom, kolabitar (sötad kondenserad skummjölk , socker, glukossirap, smörfett, vätmedel: sorbitol, emulgeringsmedel: mono- och diglycerid av ätliga fettsyror).

Produktrekommendationer
Något för dig?
Kontakta oss