Till kassan
  • LH cosmetics Crayon Black 1,1 g
  • LH cosmetics Crayon Black 1,1 g
3 för 2
Vegan
Beskrivning
Pennan har en mjuk och krämig textur som är lätt att applicera och blir kladdfri på nolltid. Den är välpigmenterad, håller länge och är vattenfast.

Crayon kan vässas, är multifunktionell och 100% vegansk. Så klart.

Produktfakta
Varumärke
EAN
7350003902720
Förpackningsstorlek
1,1 g
Ursprungsland
Tyskland
Innehåll
Hydrogenated Polyisobutene, Trimethylsiloxysilicate, Isododecane, Synthetic Wax, Polybutene, Ethylene/Propylene Copolymer, Lauroyl Lysine, Copernicia Cerifera Cera (Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax), Disteardimonium Hectorite, Pentaerythrityl Tetra-Di-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Propylene Carbonate, Mica, CI 77499 (Iron Oxides), CI 77510 (Ferric Ferrocyanide).
Produktrecensioner
Produktomdömen och recensioner är viktiga verktyg för Meds i syfte att informera och inspirera våra kunder. Endast verifierade köpare kan skriva en recension. Det kan du läsa mer om i Meds recensionspolicy.
Betyg 5 av 5 stjärnor 5 Baserat på 2 recensioner
2
0
0
0
0
Klicka ovan för att filtrera
Katie
Betyg 5 av 5 stjärnor
Använt tidigare. Nöjd men får vässa ofta för precisionen.
Produktrekommendationer
Kontakta oss