Till kassan
IDA WARG Beauty Sunny Infusion Hair Mist 100 ml
Köp 2 få 25%
Vegan

IDA WARG Beauty Sunny Infusion Hair Mist 100 ml

Betyg 5 av 5 stjärnor 5 (5)
Finns i lager
111,75 kr
Utan kampanj 149 kr
Hämta ut dina recept här!
Beskrivning
Uppfräschande spray med aloe vera-extrakt som verkar lugnande för hår och hårbotten samt näringsgivande vitaminer och mineraler som piggar upp ett trött hår. Lämnar håret upplivat, återfuktat och glansigt. Doftar av jordgubbe, bergamott, apelsinblomma och cederträ.
Produktfakta
Varumärke
Kategori
EAN
7350127611225
Förpackningsstorlek
100 ml
Jämförpris
149 kr/100 Ml
Dosering & Användning
Spraya i torrt hår för uppfräschning av håret. Applicera igen vid behov.
Innehåll
Aqua, Oleth-20, Laureth-23, Polysorbate 20, Parfum, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Glycerin, Caprylyl Glycol, Citric Acid, Benzyl Salicylate, Citronellol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Phenoxyethanol
Produktrecensioner
Produktomdömen och recensioner är viktiga verktyg för Meds i syfte att informera och inspirera våra kunder. Endast verifierade köpare kan skriva en recension. Det kan du läsa mer om i Meds recensionspolicy.
Betyg 5 av 5 stjärnor 5 Baserat på 5 recensioner
5
0
0
0
0
Klicka ovan för att filtrera
Alexandra
Betyg 5 av 5 stjärnor
Underbar mist som doftar ljuvligt och vill bara ha mer och mer, allt doftar här hemma.
Linnea
Betyg 5 av 5 stjärnor
Hår misten luktar så fruktansvärt gott. Den håller väldigt länge då man inte behöver använda så mycket av den. Skulle säga att det även är ett bra pris för hur mycket du får i och med att den håller länge.
Susanne
Betyg 5 av 5 stjärnor
Den här sprayen gör att håret luktar så gott
Köps ofta tillsammans
Produktrekommendationer
Något för dig?
Kontakta oss