Till kassan
LunSch Mjukgörande Gelsocka Strl 36-40 1 par

LunSch Mjukgörande Gelsocka Strl 36-40 1 par

Betyg 4,8 av 5 stjärnor 4,8 (6)
Finns i lager
90 kr
  • Hjälper till att minska sprickbildning
  • Mjukgörande för torr hud
  • Återanvändbara i flera månader
Hämta ut dina recept här!
Beskrivning
LunSch Mjukgörande Gelsocka är en enkel och skön lösning för att vårda torra och spruckna fötter. Insidan är fodrad med en mjuk gel som innehåller naturliga oljor som lavendel, oliv och jojoba – ingredienser som återfuktar och mjukgör huden effektivt.

Sockorna fungerar som en återfuktande inpackning och används i cirka 30 minuter åt gången, några gånger i veckan. De är återanvändbara och håller i minst fyra månader, vilket gör dem både praktiska och hållbara.

Passar skostorlek 36–40 och är lätta att använda – bara dra på dem som vanliga strumpor och låt dem göra jobbet medan du slappnar av. Ett perfekt tillskott till din fotvårdsrutin för att hålla fötterna mjuka och välmående.

Produktfakta
Varumärke
EAN
7340078000605
Förpackningsstorlek
2 st
Jämförpris
45 kr/St
Ursprungsland
Kina
Produktrecensioner
Produktomdömen och recensioner är viktiga verktyg för Meds i syfte att informera och inspirera våra kunder. Endast verifierade köpare kan skriva en recension. Det kan du läsa mer om i Meds recensionspolicy.
Betyg 4,8 av 5 stjärnor 4,8 Baserat på 6 recensioner
5
1
0
0
0
Klicka ovan för att filtrera
Tesse
Betyg 5 av 5 stjärnor
Gelésockar som gör torra och nariga fötter med självsprickor mjuka och fina igen..😍 Rekommenderas till alla med torra eller nariga fötter!❣️👣
Eva
Betyg 5 av 5 stjärnor
Toppenbra för mjuka fina fötter!
Ulla Susanna
Betyg 5 av 5 stjärnor
Sköna att ha på sig och fötterna blir så mjuka
Noha
Betyg 5 av 5 stjärnor
Jag brukar använda dem på kvällen efter duschen i cirka 20–30 minuter, ibland med lite vaselin under för extra effekt. Kombinationen fungerar jättebra – fötterna känns som nya på morgonen.
Köps ofta tillsammans
Produktrekommendationer
Något för dig?
Kontakta oss